× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument przy zakupie biletów wstępu do Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju lub Krynicy-Zdroju mini zestaw pamiątkowy gratis!

  Zakończono
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Jeśli chciałbyś na chwilę wrócić do beztroskich lat dzieciństwa, pokazać dzieciom czym się kiedyś bawiłeś, a może zastanawiasz się jak wyglądały zabawki naszych pradziadków lub po prostu szukasz miejsca, w którym spędzisz niezapomniane chwile, wybierz się do Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju lub Krynicy-Zdroju. To niezwykłe miejsca, w których każdy odnajdzie dla siebie coś intrygującego. Świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Poznaj historię z innej perspektywy i przenieś się do miniaturowego świata, z którego nie będziesz chciał wyjść. W naszych zbiorach znajdziesz zabawki z niemal wszystkich epok – od starożytności aż po lata 90-te XX wieku. W kolekcji muzeum znajdują się m.in. teatrzyki domowe, szopki bożonarodzeniowe, zabawki pochodzące z filmów, lalki wraz z akcesoriami, zabawki blaszane, militaria chłopięce, klocki, zwierzątka, zabawki optyczne oraz samograje, klocki Lego, a także wyposażona mini klasa szkolna sprzed 50 lat i wiele innych. Każdego roku do naszych muzeów trafiają nowe eksponaty, dzięki czemu kolekcja zabawek stale się powiększa. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument przy zakupie biletów wstępu do Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju lub Krynicy-Zdroju mini zestaw pamiątkowy gratis!

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 30.04.2019 r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - promocja dotyczy magnesu, figurki bądź widokówki, w zależności od dostępności.