× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Obniżka

  Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument bilet wstępu do strefy trampolin w Parku rozrywki FlySky w Kielcach w promocyjnej cenie 26 zł!

  Zakończono
  Skorzystaj

  Opis promocji

  FlySky to jeden z najwszechstronniejszych w Polsce parków trampolin, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Nasze trampoliny wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo i z chęcią udziela cennych wskazówek. FlySky to także wyjątkowy Plac Zabaw - jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce z rozbudowanym wielopoziomowym labiryntem i niezliczoną ilością atrakcji takich jak: zjeżdżalnie, baseny z kulkami, trampoliny. Z opinii naszych Gości jednoznacznie wynika, że „czegoś takiego w Kielcach jeszcze nie było”. U nas nie ma miejsca na nudę. Dorośli miło spędzą u nas czas pijąc aromatyczną kawę lub herbatę i obserwując swoje pociechy podczas zabawy. Nasz park to jeden z najciekawszych zestawów trampolin w Polsce z mnóstwem możliwości: Arena główna – zestaw trampolin z platformami umożliwiającymi urozmaiconą zabawę. Przeskocz, wskocz, zeskocz, stań na rękach, stań na głowie. Po prostu użyj wyobraźni. Baseny z gąbkami – bardzo popularna atrakcja dla większości gości, daje możliwość bezpiecznego trenowania skomplikowanych ewolucji bez obawy o zdrowie. Ścieżka trampolinowa – dwie bieżnie w postaci długich trampolin. Tutaj możesz trenować długie kombinacje trików, a także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne. Dodgeball - to popularna wersja gry w zbijaka w nowoczesnej wersji – na trampolinach. Nie daj się wyeliminować. Cageball - koszykówka w klatce – jeśli marzysz o podniebnych lotach, to właśnie tutaj masz taką możliwość. Bez żadnego problemu będziesz mógł robić efektowne wyskoki i trafiać piłką do celu. Walka gladiatorów - sprawdź swoje siły w pojedynku na równoważni nad gąbkami. Użyj wszystkich sił, aby zrzucić przeciwnika w miękką przepaść. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument bilet wstępu do strefy trampolin w Parku rozrywki FlySky w Kielcach w promocyjnej cenie 26 zł (rabat w wysokości 4 zł)!

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 19.03.2019 r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).