× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Rabat
  10 %

  Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument 10% rabatu na normalny godzinny bilet wstępu do parku trampolin JumpWorld w Katowicach.

  Zakończono
  Skorzystaj

  Opis promocji

  JumpWorld to najlepszy park trampolin gwarantujący niezwykłe doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie. To pełne energii i pasji miejsce stworzone by oderwać się od przyziemnych spraw. Jump World podzielony jest na kilka stref, różniących się swoją charakterystyką. KAŻDY MA SWÓJ POWÓD DO SKAKANIA. To doskonałe miejsce dla dzieci, które w ciekawy i zupełnie nowy sposób mogą spożytkować swoje niemałe pokłady energii, dla młodzieży, która w bezpiecznych warunkach może realizować najbardziej zakręcone pomysły i w końcu dla dorosłych aby mogli oderwać się od rzeczywistości. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument 10% rabatu na normalny godzinny bilet wstępu do parku trampolin JumpWorld w Katowicach.

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 23.02.2019 r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).