× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument podczas składania rezerwacji online na hasło WIOSNA10 - rabat 10% na nocleg ze śniadaniami.

  7 d 68 min
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Rezydencja Pod Ochorowiczówką położona jest na zboczach „Dzielnic”, w niedalekiej odległości od centrum miasta – zaledwie 1800 m od rynku, ale również w spokojniejszym zakątku - 150 metrów od głównej drogi. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, jak również chcących w ciągu kilkunastu minut znaleźć się na głównym deptaku. To nie jest zwykły hotel, pensjonat, willa, pokoje gościnne, czy kwatery prywatne, lecz wyjątkowe miejsce, do którego będą Państwo wracać z przyjemnością, ponieważ wokół przygotowane są niezliczone atrakcje nie tylko w Wiśle, ale również w okolicznych miejscowościach takich jak: Ustroń, Brenna, Szczyrk, czy Istebna. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument, podczas składania rezerwacji online na hasło "WIOSNA10" rabat - 10% na nocleg ze śniadaniami.

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 30.04.2019 r., - podczas składania rezerwacji online na stronie: www.podochorowiczowka.pl należy wpisać kod rabatowy: WIOSNA10.