× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Obniżka

  Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument zabieg BB glow (serum z podkładem + mikronakłuwania) w cenie 250 zł (cena regularna 450 zł).

  Zakończono
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Studio Kosmetyczne do którego mam przyjemność Państwa zaprosić to kameralne i magiczne miejsce. Mam nadzieję, że zechcecie Panie i Panowie wstąpić do NAS , nie tylko po to by odpocząć po dniu pełnym zgiełku, ale również by poczuć się wyjątkowo i pięknie. STUDIO KOSMETYCZNE oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Nasze doświadczenie pozwoli mi dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone indywidualnie tylko dla Ciebie. Oprócz zabiegów podstawowych, takich jak: kosmetyczne i lecznicze oczyszczanie skóry twarzy, manicure i pedicure, peeling, depilacje, masaże, eksfoliacja i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała – służę pomocą w analizie składu i doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej, które pogłębią i przedłużą efekty zabiegów gabinetowych. Zainteresowanych zapraszam również na bezpłatne konsultacje z zakresu pielęgnacji twarzy oraz makijażu. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument zabieg BB glow (serum z podkładem + mikronakłuwania) w cenie 250 zł (cena regularna 450 zł).

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 30.04.2019 r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - grafika ma charakter wyłącznie poglądowy i nie przedstawia rzeczywistego produktu.