× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
  • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument zabieg bio plastyki powiek plazmą w cenie 999 zł (cena przed obniżką 1500 zł).

    37 d 72 min
    Skorzystaj

    Opis promocji

    Studio Kosmetyczne do którego mam przyjemność Państwa zaprosić to kameralne i magiczne miejsce. Mam nadzieję, że zechcecie Panie i Panowie wstąpić do NAS , nie tylko po to by odpocząć po dniu pełnym zgiełku, ale również by poczuć się wyjątkowo i pięknie. STUDIO KOSMETYCZNE oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Nasze doświadczenie pozwoli mi dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone indywidualnie tylko dla Ciebie. Oprócz zabiegów podstawowych, takich jak: kosmetyczne i lecznicze oczyszczanie skóry twarzy, manicure i pedicure, peeling, depilacje, masaże, eksfoliacja i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała – służę pomocą w analizie składu i doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej, które pogłębią i przedłużą efekty zabiegów gabinetowych. Zainteresowanych zapraszam również na bezpłatne konsultacje z zakresu pielęgnacji twarzy oraz makijażu. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument: RABAT -15% na zabieg Bb glow,OBNIŻKA- zabieg bio plastyki powiek w cenie 999 zł

    • RABAT -15% na zabieg Bb glow,
    • OBNIŻKA- zabieg bio plastyki powiek w cenie 999 zł

    Warunki i regulamin

    - promocja ważna do 28.02.2019 r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - grafika ma charakter wyłącznie podglądowy i nie przedstawia rzeczywistego produktu.