× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument 20% rabatu na zakup biletu normalnego oraz dziecięcego, wejście do strefy basenowej na 2,5h bądź bez limitu czasu.

  Zakończono
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Termy Gorący Potok Szaflary to nowe, całoroczne baseny termalne, pod Tatrami w stylu japońskiego onsenu. Udostępniamy Państwu kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie gwarantują doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Lecznicza woda siarkowa pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i urodę, a wyjątkowy styl obiektu pozostający w harmonii z naturą z pewnością będzie miły dla oka. W strefie SPA&wellness znajduje się podstrefa z kąpielami borowinowymi w specjalnie przygotowanych kadziach. Borowina dostarczana jest z Czarnego Dunajca. Kąpiele borowinowe są jednymi z najpopularniejszych kąpieli leczniczych na świecie. Wykazują działanie prozdrowotne oraz kosmetyczne: ujędrniają, odmładzają i odżywiają skórę twarzy i ciała. Oferujemy również oferujemy sauny suche i parowe, tężnię solankową,jacuzzi, park linowy, wet bubble i inne atrakcje dla dzieci. Posiadamy również bistro oraz restaurację Beef Master z niepowtarzalnym Steak Menu w bardzo przystępnej cenie. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument 20% rabatu na zakup biletu normalnego oraz dziecięcego, wejście do strefy basenowej na 2,5h bądź bez limitu czasu.

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 13.11.2018r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - grafika ma charakter wyłącznie podglądowy i nie przedstawia rzeczywistego produkt