× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument 20% rabatu na zakup biletu normalnego oraz dziecięcego, wejście do strefy basenowej na 2,5h bądź bez limitu czasu.

  52 d 10 godz 43 min
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Termy Gorący Potok Szaflary to nowe, całoroczne baseny termalne, pod Tatrami w stylu japońskiego onsenu. Udostępniamy Państwu kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie gwarantują doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Lecznicza woda siarkowa pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i urodę, a wyjątkowy styl obiektu pozostający w harmonii z naturą z pewnością będzie miły dla oka. W strefie SPA&wellness znajduje się podstrefa z kąpielami borowinowymi w specjalnie przygotowanych kadziach. Borowina dostarczana jest z Czarnego Dunajca. Kąpiele borowinowe są jednymi z najpopularniejszych kąpieli leczniczych na świecie. Wykazują działanie prozdrowotne oraz kosmetyczne: ujędrniają, odmładzają i odżywiają skórę twarzy i ciała. Oferujemy również oferujemy sauny suche i parowe, tężnię solankową,jacuzzi, park linowy, wet bubble i inne atrakcje dla dzieci. Posiadamy również bistro oraz restaurację Beef Master z niepowtarzalnym Steak Menu w bardzo przystępnej cenie. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument 20% rabatu na zakup biletu normalnego oraz dziecięcego, wejście do strefy basenowej na 2,5h bądź bez limitu czasu.

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 13.11.2018r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - grafika ma charakter wyłącznie podglądowy i nie przedstawia rzeczywistego produkt