× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument zabiegi kosmetyczne na twarz z zastosowaniem kwasów w cenie 150 zł (cena regularna 250 zł).

  Zakończono
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Salon fryzjersko-kosmetyczny "Selena" powstał z zamiłowania do piękna. Wtedy spotkała się grupa osób , która postanowiła zmienić swoją ogromną pasję w zawód i w taki sposób powstał nasz salon. Do zespołu należą osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej branży ,a przekrój osobowości pozwala klientom dobrać osobę świetnie przystosowaną do jego wymagań. Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument profesjonalne zabieg kwasami na twarz (oczyszczenie twarzy, redukcja zmarszczek, przebarwienia, regeneracja, nawilżenie), w promocyjnej cenie 150 zł (cena regularna 250 zł).

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do 30.04.2019 r., - wystarczy być użytkownikiem programu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - grafika ma charakter wyłącznie podglądowy i nie przedstawia rzeczywistego produktu.