× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Dla Użytkowników programu Zadowolony Konsument zabieg oczyszczająco-regeneracyjny na skórę głowy i włosa tańszy o 10%!

  Bezterminowo
  Skorzystaj

  Opis promocji

  Masz problemy ze swoimi włosami? Zaczynasz łysieć? Nie jesteś w stanie poradzić sobie łupieżem lub przetłuszczaniem włosów? Jestem w stanie Tobie pomóc. Zapraszam na wizytę do mojego gabinetu. Za pomocą mikrokamery ocenię Twój stan skóry głowy i włosów i pomogę w stwierdzeniu co jest przyczyną problemów, które u Ciebie występują. Na początku - wykonamy krótkie, bezbolesne badanie na podstawie którego zdiagnozujemy przyczynę problemów oraz będziemy w stanie zaproponować adekwatną kurację! Dla Użytkowników portalu Zadowolony Konsument zabieg oczyszczająco-regeneracyjny na skórę głowy i włosa tańszy o 10%!

  Warunki i regulamin

  - promocja ważna do odwołania, - aby skorzystać z rabatu wystarczy być użytkownikiem portalu Zadowolony Konsument oraz przedstawić aktywowany kupon w wersji drukowanej lub elektronicznej (na urządzeniu mobilnym), - grafika ma charakter wyłącznie podglądowy i nie przedstawia rzeczywistego produktu.