Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Fast, easy & for free

Lorem ipsum dolor sit amet.

Post an ad

Co to jest Zadowolony Konsument?

Zadowolonykonsument.pl to miejsce, w którym znajdziesz:
miejsca polecane przez Konsumentów z całej Polski, korzystne kupony promocyjne do wykorzystania w Twoim mieście oraz opinie Użytkowników o Firmach obecnych na naszym portalu. Wejdź na www.zadowolonykonsument.pl, wpisz w wyszukiwarce, czego szukasz i sam oceń Firmę uczestniczącą w naszym programie. Nie znalazłeś u nas swojej ulubionej Firmy? Poleć ją w formularzu na stronie głównej, a nasi analitycy sprawdzą, czy kwalifikuje się ona do programu certyfikacji Zadowolonego Konsumenta.

Działamy już od 2015 roku

To portal internetowy i aplikacja mobilna, których głównym zadaniem jest łączenie konsumentów szukających zaufanych dostawców usług i ciekawych ofert promocyjnych wraz z przedsiębiorstwami, które dzięki pozytywnym opiniom samych klientów zostały zweryfikowane do programu certyfikującego Zadowolonego Konsumenta. Uczestnicy programu są polecani przez swoich „zadowolonych konsumentów”, weryfikowani przez nasz zespół i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług. Użytkownicy portalu i aplikacji mobilnej budują społeczność konsumentów, gdzie otrzymują dostęp do bazy polecanych przedsiębiorstw wraz z ofertami promocyjnymi tworzonymi specjalnie dla nich. Zadowolony Konsument udostępnia aktualne informacje o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą we wszystkich branżach w kraju oraz prezentuje te informacje społeczności użytkowników systemu. Platforma Zadowolonego Konsumenta pełni rolę płaszczyzny do ekspozycji doświadczeń konsumentów. To miejsce, gdzie zawsze znajdziesz sprawdzone informacje, gdyż każda firma może dołączyć do społeczności tylko dzięki pozytywnym opiniom klientów. Stanowią one najcenniejszy głos opinii publicznej, bo to sami klienci nagradzają firmy wyróżnieniem w postaci certyfikatu potwierdzającego najwyższą jakość oferowanych usług. Firmy, które uczestniczą w programie mogą odwdzięczyć się swoim lojalnym klientom oferując szerokie możliwości korzystania ze swojej wyselekcjonowanej oferty, dając tym samym wyraz swojego zaangażowania w budowanie trwałych relacji z klientami.

Budujemy społeczność

Platforma daje użytkownikom możliwość wymiany informacji o polecanych firmach oraz ofertach specjalnych. Łączy ze sobą oraz buduje silne relacje między tworzoną w ten sposób społecznością i firmami biorącymi udział w programie. Dzięki systemowi analizy i wymiany opinii zintegrowanymi z portalami społecznościowymi ciągle poszerzamy kręgi potencjalnych konsumentów.

Przekazujemy informacje, na których Ci zależy

Przedstawiamy ofertę certyfikowanych firm i udostępniamy innowacyjne technologie promocji. Społeczność użytkowników systemu służy jako najlepszy nośnik reklamy. Wręczany certyfikat to jasny przekaz – tej firmie można zaufać.

Pomagamy konsumentom...i Tobie, by mogli Cię odkryć

Wskazujemy użytkownikom miejsca polecane, weryfikowane i nagradzane certyfikatem przez członków społeczności użytkowników. Pomagamy dotrzeć do informacji o najlepszych promocjach, rabatach i wyjątkowych ofertach tworzonych specjalnie dla użytkowników systemu. Kształcimy i radzimy w kwestiach poszanowania prawa konsumentów.

Tworzymy nowy wymiar prestiżu

Budując markę „Zadowolony konsument” otwieramy przed każdym uczestnikiem programu możliwości dzielenia naszego sukcesu. Stając się częścią społeczności firm wyróżnionych przez klientów mogą oni identyfikować się z wizerunkiem będącym gwarantem wyjątkowego prestiżu firmy.

Udostępniamy innowacyjne technologie marketingowe

Oddajemy w ręce uczestników programu pełne możliwości platformy internetowej społeczności konsumentów oraz zintegrowanej aplikacji mobilnej pomagającej znaleźć certyfikowane przedsiębiorstwa na mapie nawigacji. Przekazujemy atrakcyjność oferty nie tylko reklamą, ale budowaniem zaufania i przywiązania klientów.

Ułatwiamy Twoje funkcjonowanie

System zaprojektowany specjalnie dla Ciebie i zespół wyspecjalizowanych konsultantów, którzy zawsze służą pomocą to Twoja gwarancja łatwości użytkowania. Przedstawianie swojej oferty jeszcze nigdy nie było tak proste – jedno kliknięcie i kolejni konsumenci wiedzą, jak i dlaczego warto odwiedzić Twoją firmę.