ART DENT

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 139
Wyświetlony: 343
Wygasa: 2025-11-14 08:55:00
W kategoriach: Edukacja
0.00 ( 0 votes )
Kontakt ul. Korfantego 4A, 44-200 Rybnik
Dodane 2018-11-07 08:55:11

Opis

- ODDZIAŁ RYBNIK

Nasze gabinety stomatologiczne mieszczą się w województwie śląskim. W pobliżu gabinetów dostępne są duże parkingi miejskie . Ponadto nasze gabinety znajdują się na parterze, co jest ułatwieniem dla osób starszych, jak i niepełnosprawnych. Dysponujemy rentgenem (RTG), który jest bezpłatny dla naszych pacjentów. Posiadamy również swoją pracownię protetyczną, co pozwala nam w ekspresowym tempie wykonać wszystkie prace z zakresu protetyki stomatologicznej. Cena ustalona z lekarzem stomatologiem nie ulega zmianie, jak również nie pojawiają się żadne dodatkowe , ukryte koszty.

Nie trzeba umawiać się na wizyty. Przyjmujemy "na bieżąco" Jeśli ktoś ma problemy z zębami, przychodzi i zostaje przyjęty w tym samym dniu.
 • Miła opieka
 • Doświadczeni lekarze
 • Metamorfoza uzębienia w 5 dni
 • Leczenie bez bólu
 • Jesteśmy od 1996 roku.
 • Bezpłatne konsultacje
 • Dogodne raty na protezy i inne zabiegi stomatologiczne

  Informacje o klinice stomatologicznej Art Dent

  Naszą klinikę stomatologiczną na rynku wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, kompetencja i najwyższa jakość usług. W swojej pracy sukcesywnie łączymy fachowość oraz bogate doświadczenie poparte kompleksową wiedzą medyczną. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę. Staramy się przekonywać naszych pacjentów, że ważne jak systematycznie leczenie zębów oraz dbanie o nie na co dzień. Tylko dzięki systematycznym kontrolom stanu zdrowia jamy ustnej u stomatologa Pacjenci mogą ograniczyć ryzyko chorób uzębienia. Wczesne wykrycie wszelkich zmian chorobowych w jamie ustnej to również większa szansa na szybsze i mniej kosztowne wyleczenie. Dbając całościowo o pacjenta, oferujemy kompleksowe leczenie. Dzięki nowoczesnej diagnostyce możemy zaproponować optymalny plan leczenie. Wszystkie zabiegi prowadzą profesjonalni lekarze z wieloletnim doświadczeniem.

  Do Państwa dyspozycji oddajemy wyposażone gabinety z nowoczesnym sprzętem. Zapraszamy do współpracy!

Informacje dodatkowe

Producer ---
Screen ---
Memory ---
Battery ---
Accessories ---

Lokalizacja

Rybnik, Śląsk
Korfantego 4A, 44-200 Rybnik

Komentarze

Rating

Quality
Price
Contact with advertiser

Users' reviews

Log-in to add review