Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Fast, easy & for free

Lorem ipsum dolor sit amet.

Post an ad

Curabitur tempus magna in enim vehicula vestibulum eu sed dui. Donec interdum lorem ante.

Duis vestibulum justo vitae turpis sagittis vestibulum. Donec posuere urna nulla.

Phasellus ut quam a urna ullamcorper aliquam non nec nisl. Quisque imperdiet ligula urna morbi et velit sit.

O czym świadczy certyfikat Zadowolonego Konsumenta?

images/o-czym-swiadczy.png
Jeżeli znajdujesz się w miejscu nagrodzonym certyfikatem, znaczy to, że przed Tobą było tu minimum 50 zadowolonych konsumentów, którzy poczuli się zobowiązani do podzielenia się swoim pozytywnym doświadczeniem i wyrazili swoje opinie. Analitycy zespołu Zadowolonego Konsumenta zweryfikowali je pod kątem jakości obsługi klienta i spełniania norm prawa konsumentów, by nagrodzić to miejsce prestiżowym certyfikatem.
1

To znacznie więcej niż papier!

images/wiecej-niz-papier.png
Prawdziwy wymiar jakości usług firmy tkwi w społeczności użytkowników programu Zadowolony Konsument. Certyfikat pozostaje potwierdzeniem faktu, że firma jest członkiem wyjątkowej grupy wyróżnionych, którzy zasługują również na Twoje zaufanie.
2

Twój drogowskaz...

images/twoj-drogowskaz.png
Zadowolony Konsument przychodzi z pomocą, gdy szukasz miejsca, któremu możesz zaufać. Widząc nasz uśmiechnięty symbol na drzwiach wejściowych lub wiszący dumnie certyfikat, wiesz, że jesteś we właściwym miejscu. Całkowite zintegrowanie certyfikowanych firm z mapami Google i naszym partnerem Citoome, czyli innowacyjną aplikacją mobilną pozwalającą na nawigację po miejscach i ofertach promocyjnych w całej Polsce, gwarantuje, że nagrodzone firmy będą widoczne dla każdego! Już na mapie widać, która firma otrzymała certyfikat i że właśnie tam warto się udać.
3

Kto może otrzymać certyfikat?

images/kto-moze-otrzymac_1.png
Certyfikat stanowi wyróżnienie dla Firm i Instytucji uczestniczących w programie Zadowolonego Konsumenta. Uczestnictwo w naszym programie świadczy o zaangażowaniu Przedsiębiorstwa w budowanie pozytywnych relacji z konsumentami, które ma odzwierciedlenie w przyjaznym zaprezentowaniu swojej działalności oraz dostosowaniu oferty do potrzeb klienta. Uczestnicy programu wychodzą naprzeciw potrzebom Konsumentów przygotowując specjalnie dla nich propozycję dodatkowych profitów w ramach programu wzajemnych korzyści, jakim jest Zadowolony Konsument. Jesteśmy przekonani, że takie zaangażowanie i interakcja z odbiorcami zasługuje na specjalne wyróżnienie Certyfikatem.
4