Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Fast, easy & for free

Lorem ipsum dolor sit amet.

Post an ad

O czym świadczy certyfikat Zadowolonego Konsumenta?

images/o-czym-swiadczy.png
Jeżeli znajdujesz się w miejscu nagrodzonym certyfikatem, znaczy to, że przed Tobą było tu minimum 50 zadowolonych konsumentów, którzy poczuli się zobowiązani do podzielenia się swoim pozytywnym doświadczeniem i wyrazili swoje opinie. Analitycy zespołu Zadowolonego Konsumenta zweryfikowali je pod kątem jakości obsługi klienta i spełniania norm prawa konsumentów, by nagrodzić to miejsce prestiżowym certyfikatem.
1

To znacznie więcej niż papier!

images/wiecej-niz-papier.png
Prawdziwy wymiar jakości usług firmy tkwi w społeczności użytkowników programu Zadowolony Konsument. Certyfikat pozostaje potwierdzeniem faktu, że firma jest członkiem wyjątkowej grupy wyróżnionych, którzy zasługują również na Twoje zaufanie.
2

Twój drogowskaz...

images/twoj-drogowskaz.png
Zadowolony Konsument przychodzi z pomocą, gdy szukasz miejsca, któremu możesz zaufać. Widząc nasz uśmiechnięty symbol na drzwiach wejściowych lub wiszący dumnie certyfikat, wiesz, że jesteś we właściwym miejscu. Całkowite zintegrowanie certyfikowanych firm z mapami Google i naszym partnerem Citoome, czyli innowacyjną aplikacją mobilną pozwalającą na nawigację po miejscach i ofertach promocyjnych w całej Polsce, gwarantuje, że nagrodzone firmy będą widoczne dla każdego! Już na mapie widać, która firma otrzymała certyfikat i że właśnie tam warto się udać.
3

Kto może otrzymać certyfikat?

images/kto-moze-otrzymac_1.png
Certyfikat stanowi wyróżnienie dla Firm i Instytucji uczestniczących w programie Zadowolonego Konsumenta. Uczestnictwo w naszym programie świadczy o zaangażowaniu Przedsiębiorstwa w budowanie pozytywnych relacji z konsumentami, które ma odzwierciedlenie w przyjaznym zaprezentowaniu swojej działalności oraz dostosowaniu oferty do potrzeb klienta. Uczestnicy programu wychodzą naprzeciw potrzebom Konsumentów przygotowując specjalnie dla nich propozycję dodatkowych profitów w ramach programu wzajemnych korzyści, jakim jest Zadowolony Konsument. Jesteśmy przekonani, że takie zaangażowanie i interakcja z odbiorcami zasługuje na specjalne wyróżnienie Certyfikatem.
4