× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • MOSZNA ZAMEK

  O nas

  Zamek w Mosznej należy do największej atrakcji turystycznej województwa opolskiego. Słynie w kraju i za granicą ze swojego niepowtarzalnego uroku za sprawą bajkowej architektury. Tę zawdzięcza głównie kolejnym etapom rozbudowy, rozciągniętym przez kolejne stulecia, a także fantazji i rozmachowi budowniczych, który sięga dwóch skrzydeł Zamku, 99 wież i 365 pomieszczeń. Do Zamku przylega odrestaurowana oranżeria, a wokół roztacza się kompleks parkowy, w którym podziwiać można kilkusetletnie dęby i lipy oraz ponad stuletnie azalie i rododendrony. Jego zabytkowe wnętrza przyciągają rokrocznie dziesiątki tysięcy turystów z kraju i zagranicy. Mogą oni zwiedzać część reprezentacyjną zamku, podziwiać widok na okolice z wież zamkowych i spacerować pośród azalii i rododendronów licznie wzbogacających park. Każdy, kto chciałby poczuć się jak prawdziwy arystokrata może skorzystać z pobytu w hotelu, który połączony jest z odnową biologiczną, wraz z sauną i siłownią. Smakosze z pewnością docenią wykwintne potrawy a ich spożywanie w neobarokowej restauracji uczyni ucztę niepowtarzalną. W ramach oferty promocyjnej proponujemy nocleg w apartamentach i pokojach o różnym standardzie. W cenie pobytu: nocleg (doba hotelowa trwa od 14.00 do 11.00), śniadanie w formie bufetu oraz możliwość nieograniczonego dostępu do sauny i siłowni (od poniedziałku do soboty), bezpłatny parking przed zamkiem.


  Opinie użytkowników

  Ewelina34
  Zamek przepiękny i mega tajemniczy oraz urokliwy. Byłam w mężem 6 lat temu i byliśmy zachwyceni zamkiem, pięknym parkiem oraz zwiedzaniem i poznaniem historii zamku. Teraz pora ponownie odwiedzić ten piękny zabytek Opolszczyzny, aby pokazać urok zamku młodemu pokoleniu:) Polecam! ewelina.niepieklo.kochel
  07:52 | 28.03.2018
  Zgłoś | Odpowiedz
  Krzysztof
  Do Mosznej żonkę zabiorę tej przyjemności zwiedzania jej nie odbiorę. Przepiękne zakątki Polski razem zwiedzamy i ciekawe miejsca zawsze odkrywamy. Tak właśnie poznaliśmy Zamek w Mosznej to nasze odkrycie jak cudowny smak rikotty rozkosznej. Zamek Moszna wiele ma nam do zaoferowania i wedle życzeń gości dużo ma do dodania. Odpoczniemy od smogu, kurzu i zgiełku miasta to w tym przypadku najprawdziwsza prawda i basta. Relaksujące otoczenie zachwyci rodzinkę dalszą co na zdjeciach zobaczą bazę noclegową i to najdoskonalszą. W zamku z duchami zawsze nocujemy bo nasze marzenia tym właśnie spełnimy. Bo któż w dzieciństwie nie marzył o zamku zwłaszcza o najlepszym - prawda ziomku? Atrakcji dla dzieci jest tu bez liku i wcale nie wciskam tu kitu. Stadnina koni - najlepiej przy pokazie karmienia spełnią tym wszytkich klientów zadowolenia. Konie, place zabaw, dmuchańce nie zanudzi sie tutaj nawet żadnej serca wybrance. Polecam to miejsce z czystym sumieniem wyjedziesz zawsze na twarzy z zadowoleniem. Zagadka dla wszystkich. Iwle wszystkich wież i wieżyczek ma zamek Moszna i dlaczego tylko tyle?
  22:00 | 24.03.2018
  Zgłoś | Odpowiedz


  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię