× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • ENERGYLANDIA - Park Rozrywki

  O nas

  ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów. Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej! Ogromne parkingi są w stanie pomieścić kilka tysięcy samochodów. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia Gościom łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji parku. Bezpieczeństwo w Energylandi jest na najwyższym poziomie – wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie atesty. Dodatkowo park może pochwalić się certyfikatem ISO 9001, czyli międzynarodową normą określającą wymagania, jakie powinien spełniać system odpowiadający za zarządzanie jakością w organizacji. Goście, którzy poczują zmęczenie znajdą w Naszym Parku także miejsce na odpoczynek i regenerację sił. Do dyspozycji oddajemy kilkanaście punktów gastronomicznych. Każdy z nich charakteryzuje się inną kuchnią oraz przysmakami. W nadchodzącym sezonie 2018 nasz park wzbogaci się o kolejne fenomenalne atrakcje. Już od początku sezonu, tj. od 2 kwietnia 2018 dostępny będzie spektakularny;NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY; na świecie - Speed Water Coaster, bijący wszystkie możliwe, światowe rekordy wysokości i prędkości w swojej kategorii! W sezonie 2018 w Energylandii stanie również największy i najszybszy w EUROPIE Mega Coaster Hyperion. Dwukrotnie powiększymy i mocno urozmaicimy nowymi atrakcjami wodnymi strefę Water Park. To tylko kilka z planowanych nowości. Zachęcamy do odwiedzenia naszego parku wraz z otwarciem nowego sezonu, wzięcia udziału w wielu specjalnych eventach i do wspaniałej, rodzinnej zabawy z nami. Nasze atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 4 strefy: BajkolandiaStrefa familijna Strefa ekstremalnaWater Park
  • Bajkolandia
  • Strefa familijna
  • Strefa ekstremalna
  • Water Park


  Opinie użytkowników

  Krzysztof
  W Energylandii byłem już dwukrotnie i bardzo mi się tam podobało bo aż tysiąckrotnie. Karuzele dostosowane do wieku każdego nawet do tak brzdąca małego. Super Pompa, Leo, Farma Krasnali, Podniebne statki a w tej strefie Bajkolandii wiele innych jeszcze atrakcji. Strefa familijna to głównie atrakcje wodne fantastyczne nawet w te dni bardziej chłodne. Z niektórych karuzel mokrusieńki wyjdziesz z uśmiechem ale cały wysuszysz się w turbosuszarce ciepłym podmuchem. Water Park idealny na upalne dni w nim ochłodzisz się z rodzinką w mig. Ale ekstremalna strefa to mi dech zapiera ale mnie strach nigdy ale to nigdy nie zżera. Najbardziej polecam Formułę oraz Mayana Twoja buzia będzie na pewno uchachana. Także z całego serca polecam Ci tą właśnie miejscówkę i nawet nie wysilaj się na żadną wymówkę.
  22:00 | 24.03.2018
  Zgłoś | Odpowiedz
  Martyna
  Gorąco polecam! Świetne miejsce na całodniowy wypad :) Moc wrażeń dla dużych i małych.
  10:58 | 29.09.2016
  Zgłoś | Odpowiedz
  Katarzyna
  Najlepszy Park Rozrywki w Polsce. Jestem zachwycona, Hyperion i cała strefa ekstremalna robi wrażenie. Duży plus za czystość w parku, świetne miejsce. Dużo osób narzeka na kolejki, myślę jednak, że jadąc do takiego Parku Rozrywki trzeba się z tym liczyć :)
  17:02 | 07.08.2017
  Zgłoś | Odpowiedz


  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię