× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Jan Olbracht Browar Staromiejski jest jedynym tego typu miejscem w Toruniu z instalacją do produkcji piwa, gdzie warzenie odbywa się na oczach klientów. Goście smakować mogą potraw kuchni polskiej z elementami bawarskiej, popijając warzone w tradycyjny sposób piwo.
  Browar i restauracja  wypełniają całą kamienicę, są rozmieszczone na 3 poziomach.
  Lokal dysponuje również posiadającą niezależną klimatyzację salę konferencyjną, w której znajdzie się miejsce nawet 60 osób.
  Wszystkie nasze piwa są niefiltrowane i niepasteryzowane.
  Unikatowy system BeerPaiton -  to wyszynk piwa do kufli bezpośrednio z 1000l tanków.
  Nasz Główny Piwowar Mirosław Gałka doświadczenie zbierał w takich browarach jak Bierhalle, Browar De Brazill. Jest zdobywcą srebrnego medalu za piwo pszeniczne w największym konkursie piwnym w Polsce Chmielaki 2011.
  Nasze piwa można również zakupić na wynos.
  Profesjonalna kadra lokalu obsłuży i przyrządzi specjały dla gości będące gwarancją dobrego smaku i miłej atmosfery.
  Szef kuchni - Marcin Drążkowski to wieloletni Szef kuchni w prestiżowych restauracjach.
  Browar to także idealne miejsce na imprezy okolicznościowe. Kilka sal o zróżnicowanej wielkości i klimacie na pewno wkomponuje się w każdą imprezę.
  Zapraszamy do odwiedzin! 


  Opinie użytkowników

  kreve
  Niesamowity klimat! Tanki fermentacyjne w pomieszczeniu restauracji. Stoliki znajdują się w... dużych beczkach, co dodaje wyjątkowości. A w tym wszystkim to co najważniejsze, czyli znakomite jedzenie ze świeżych składników (co tak wyraźnie poczułem pierwszy raz w życiu!) . Lunche w dni robocze są absolutnie najlepsze w Toruniu, w niezłej cenie jak na Stare Miasto, do tego przepyszne małe lane piwo z własnego browaru. Na miejscu możliwość zakupu piwa na wynos. Jak dla mnie numer jeden na gastronomicznej mapie Torunia.
  18:40 | 11.05.2018
  Zgłoś | Odpowiedz


  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię