× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Ślub w życiu każdego człowieka jest wydarzeniem, którego nie da się zapomnieć. Firma Rege pomoże Wam, by te jedne z najważniejszych chwil w Waszym życiu były doskonałe, pełne wzruszających momentów i ogromnego szczęścia.
  Podchodząc do naszych klientów indywidualnie, sprawiamy, że sama organizacja uroczystości weselnej stanie się dla Państwa ogromną i prawdziwą przyjemnością.
  Nasz doświadczony zespół zadba o to, by wszystko, w tym, jakże ważnym dniu przebiegało sprawnie oraz aby każde Państwa marzenie zostało spełnione...

  Profesjonaliści o niewyczerpanym pokładzie pomysłów, które zawsze realizowane są z prawdziwą pasją i radością. Taka jest właśnie FIRMA REGE. Nasza firma istnieje od 1995 roku i od tego czasu zdobyła u naszych klientów ogromne uznanie, a w szczególności dzięki wyśmienitej kuchni, elegancji podawanych potraw oraz wysoko wykwalifikowanej obsłudze.
  REGE to zawsze zgrany zespół ludzi, którzy wkładają w swoją pracę całe serce oraz olbyrzymią inwecję twórczą, nie unikając przy tym nowych wyzwań
  Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych klientów. To co oferujemy, było jest i zawsze będzie najlepszą gwarancją pełnej satysfakcji.


  Zajmujemy się m.in. organizacją:
  - przyjęć weselnych
  - bankietów
  - innych przyjęć okolicznościowych
  - kompleksową organizacją ślubów oraz wesel
  - wesele 1 dniowe
  - wesele 2 dniowe 
  - dzieci do 5 lat - 50% zniżki
  - przyjęcie okolicznościowe cena od 50 zł/osobę
  - przyjęcie urodzinowe cena od 50 zł/osobę
  Bazując na naszym doświadczeniu i opiniach Klientów, zaproponujemy Państwu do obsługi Waszej imprezy profesjonalne zespoły muzyczne, wodzirejów, prezenterów muzycznych oraz firmy z branży video-foto. 
  Oferujemy również:
  - wynajęcie sali na kursy, szkolenia, wykłady itd.


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię