× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Chcielibyśmy zaprosić Państwa w okolice, których historia jest starsza od państwowości polskiej!
  Co prawda sama nazwa Mogiła pojawia się w XIII w. ale to tutaj odkryto najstarsze w Polsce ślady hutnictwa (tzw. dymarki).
  To tu zginęła "Wanda co nie chciała Niemca" (stąd nazwa Mogiła i kopiec Wandy nieopodal). Tutaj także znajduje się perła architektury sakralnej - opactwo Cystersów oraz pochodzący z XVw. przepiękny kościół pw. św. Bartłomieja - jeden z najstarszych drewnianych kościołów w Polsce.

  W tym magicznym miejscu gdzie czas się zatrzymał ma miejsce akcja opery Bogusławskiego "Krakowiacy i Górale". To miejsce ma również swą historię z mrocznych czasów II wojny światowej. A dziś pragniemy Państwa zaprosić na kulinarny i duchowy relaks, wspaniałą zabawę a także odrobinę zadumy w miłej atmosferze i urokliwym otoczeniu.

  Oferujemy:

  - pokoje gościnne

  - bogate menu pełne polskich smaków

  - salę na 140 osób

  - miejsce do tańca

  - podwyższenie dla orkiestry

  - obszerny ogrodzony parking

  - altanka i ogród przy restauracji


  Opinie użytkowników

  Dorota
  Miejsce z duszą. Na długo pozostaje w pamięci ☺ Gdy przybyłam do Krakowa postanowiłam odwiedzić tę polecaną przez wszystkich Oberżę. Odwiedziłam raz, a później... nie wyobrażałam sobie wizyty w Krakowie bez przybycia do tego magicznego miejsca. Moja rodzina oraz znajomi również są zachwyceni. Te wizyty stały się już tradycją. I specjalnie wyszukujemy powodów, które pozwolą nam zawitać do Krakowa
  20:19 | 18.07.2018
  Zgłoś | Odpowiedz


  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię