× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Bar ALEX Maryla Szostak

  O nas  Lokal otwarty dla gości od rana do wieczora, od 20 lat serwuje doskonałe potrawy rodzimej kuchni. O tyle apetyczne, że klienci wracają tu przez wiele lat, stołują się co dzień jak w domu, a nierzadko przyjeżdżają z odległych stron Warszawy. 

  Swoją renomę ALEX bar budował długo, ale jakże skutecznie. Lokal już pewnie dawno znikłby z mapy Warszawy, gdyby nie energiczna i pełna pasji restauratorka Pani Maryla. Podczas dalekich zamorskich podróży restauratorka poznała smaki kuchni świata. Pod opiekuńczymi skrzydłami swojej ciotki postanowiła jednak wnieść na salony ginące w niepamięci polskie potrawy. 

  Do lokalu na Lindleya 14a zaglądają nietuzinkowe postaci oraz zwykli Warszawiacy. Stołują się tu ludzie sztuki, kadra lekarska, naukowcy, studenci, rodziny z dziećmi, ale także cudzoziemcy wiedzeni świetnym aromatem oraz zasłyszanymi rozmowami na mieście. 

  Doskonała lokalizacja przy Placu Starynkiewicza sprawia, że do ALEX bar zaglądają również zorganizowane wycieczki. W ALEX bar odpoczywają i nabierają sił przed spacerem po urokliwych uliczkach Starej Ochoty nie zapominając o licznych zabytkach, w tym historycznych Filtrach Lindleya wybudowanych w XIX wieku. ALEX bar to również doskonała baza wypadowa do zwiedzania pobliskiego centrum. 

  Podczas dwudziestoletniej działalności lokal przeszedł wiele przemian, był także naocznym świadkiem społecznych transformacji zachodzących w naszym kraju. Coraz chętniej celebrujemy posiłki na mieście, wykazujemy coraz większą otwartość i zaufanie, a także łaskawszym okiem patrzymy na zdrową i bogatą polską kuchnię. Wszystko to, nie bez zasługi ALEX bar.


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię