× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Już dziś możesz zadbać o swoje zdrowie!


  Oferujemy produkty ekologiczne, wytwarzane według tradycyjnych metod wyłącznie na bazie naturalnych składników. 
  Wybierając certyfikowaną, zdrową żywność dostępną w Ekologicznej Przystani, macie Państwo gwarancję zakupu produktów najwyższej jakości. 

  Nasze produkty ekologiczne są wytwarzane wyłącznie sprawdzonymi, naturalnymi metodami. Oferowana w naszym sklepie zdrowa żywność pochodzi z ekologicznych upraw, gdzie unika się stosowania nawozów sztucznych i szkodliwych substancji chemicznych. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, dostępnych w ofercie naszego sklepu ekologicznego z Łodzi!

  Firma Ekologiczna Przystań bazuje na doświadczeniu pracowników,  którzy udzielają naszym Klientom wielu cennych informacji na temat zdrowego odżywania. Nadrzędnym celem naszej firmy jest nie tylko zadowolenie, ale i zdrowie Klienta. Oferta naszego sklepu kierowana jest do ludzi wymagających, poszukujących certyfikowanych produktów i ceniących sobie najwyższą jakość. Nasz sklep ekologiczny z Łodzi proponuje produkty pochodzące od sprawdzonych, uznanych dostawców, wykorzystujących naturalne metody wytwarzana żywności. Naturalna żywność oferuje nie tylko niezbędne dla zdrowia składniki, lecz także wyjątkowy smak i aromat przyżądzanych potraw.

  NOWOŚĆ - wyrób z kolagenu w formie proszku w 100% naturalny

  Zapraszamy do nas na ekologiczne zakupy! 

  Łódź, ul. Zielona 1, tel. +48 531 221 383. 


  Godziny otwarcia:
  pon. - pt.: 8:00 - 18:00
  sob.: 09:00 - 14:00


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię