× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Serwis komputerów

  O nas

  Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, najszybciej jak to tylko możliwe uwzględniając nawet najbardziej wyszukane potrzeby Klientów.

  Serwis Komputerów i Laptopów


  Naprawa komputerów i laptopów, odzyskiwanie danych, konserwacja, odwirusowanie, przyśpieszanie komputera, konfiguracja sieci przewodowej i bezprzewodowej.


  Systemy Alarmowe oraz Monitoring Wizyjny


  Alarmy często kojarzą się tylko z załączaniem i wyłączanie alarmu. Jednak system alarmowy potrafi dużo więcej: Może nas poinformować podczas wychodzenia z domu, które okna są otwarte, może wyłączyć po zazbrojeniu wybrane urządzenia elektryczne lub włączyć o odpowiednim czasie rolety, może również poinformować nas o wycieku w łazience i jednocześnie pozamykać elektro-zawory lub dać znać o ulatniającym sie gazie w kotłowni a także o wykryciu gazów usypiających lub czadu. Uzupełnieniem systemów alarmowych jest monitoring wizyjny, który pozwala z dowolnego miejsca na ziemi zobaczyć poprzez internet jak duże jest zagrożenie o którym poinformował nas alarm a także daje nam możliwość sprawdzenia co działo się podczas naszej nieobecności.

  Inteligentny Dom


  Inteligentny dom powinien nie tylko za nas myśleć i wykonywać czynności które okresowo się powtarzają ale również ma za zadanie oszczędzać energię. Włączanie i wyłączanie oraz dopasowanie mocy oświetlenia w zależności od pory dnia, pory roku jak również od zachmurzenia, zamykanie okien dachowych i markiz gdy jest zbyt silny wiatr lub pada deszcz, wyłączanie ogrzewania lub klimatyzacji w pokoju w którym otwieramy okno. Sterowanie ogrzewaniem w zależności od temperatury zewnętrznej jak i od pory dnia i pory roku. To wszystko przekłada się na realne oszczędności w zużyciu energii. Poza oszczędnościami inteligentny dom potrafi zasymulować obecność domowników podczas ich nieobecności lub podlać trawę jeżeli jest zbyt sucho a ponad to mamy pełny podgląd tego co się dzieje i możliwość zmiany każdego parametru z każdego miejsca na ziemi za pośrednictwem internetu.


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię