× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • SKLEP Z HERBATĄ I HERBACIARNIA ŻORY

  O nas

  Sklep z herbatą powstał w lipcu 2001 roku. W chwili obecnej mieści się w Żorach przy ulicy Szerokiej 20.
  Po pewnym czasie, dłuższym oczywiście niż czas potrzebny do zaparzenia dobrej herbaty, stał się miejscem, gdzie wiele spraw dzieje się inaczej. W tym miejscu nie wypada, ale też nie warto, się spieszyć, być krzykliwym, kłótliwym i niespokojnym.
  To miejsce zwyczajnie i naturalnie zachowuje dla wszystkich i dla siebie należną uwagę, cierpliwość, serdeczność i ciepło. Odbywa się tutaj wiele dobrych spotkań, przyjaznych rozmów znanych i nie znanych sobie ludzi. Szanujemy dobry smak, lubimy piękno, prostotę i szczerość. W tym miejscu czas zwalnia swój bieg, a my unikamy wiecznej pogoni, dzięki czemu herbata smakuje lepiej, a rzeczy zwykłe i codzienne nabierają blasku.
  Sklep z herbatą jest miejscem, gdzie przy okazji spraw błahych i niewymiernych można nabyć to i owo w najlepszym gatunku, za niewielkie pieniądze. Nabyte zaś to i owo potrafimy z polotem zapakować dla Waszej i naszej przyjemności.


  Opinie użytkowników

  Kinga
  Bogaty asortyment sklepu miło zaskoczy każdego. Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu dla najbliższych lub szefa z pracy tu znajdziesz go z pewnością. Tu Panie za ladą to nie tylko dobry sprzedawca to doskonały doradca. Jeśli nie znasz się na herbatach, kawach i dodatkach do nich nic się nie martw. Wspólnie przygotujecie naprawdę coś wyjątkowego, a stylowe opakowanie z pewnością sprawi obdarowanemu dodatkową przyjemność. Naprawdę cudowne, nastrojowe miejsce. Przy okazji zakupów w sklepie grzech nie odwiedzić herbaciarni, która jest integralną częścią tego sklepu. Z bogatej karty możesz wybrać coś do picia, a jeśli masz ochotę na inną herbatę bądź kawę możesz wypić je po uprzednim zakupie w sklepie. Takie ciepłe napoje wraz z domowym ciastem dają cudowne doznania. Kiedy siedzisz wygodnie w fotelu w tej błogiej ciszy po prostu przenosisz się w inny świat. Ciekawy wystrój to dodatkowy atut tego miejsca. Prawdziwą wisienką na przysłowiowym torcie ciekawa postać samej właścicielki Pani Janiny oraz pracownic. Miłe i ciepłe przyjęcie powoduje, że chce się tam wracać...na spotkania, oddanie się lekturze ciekawej książki i randki bez końca. Gości tu rodzinna atmosfera i nieco wolniejsze tempo życia. Organizowane ciekawe spotkania otwierają lokal na świat...zatem szczerze polecam i zapraszam by go odwiedzić.
  22:22 | 03.04.2018
  Zgłoś | Odpowiedz


  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię