× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 5

  O nas

  GIMNAZJUM NR 30 IM. FELICJANA SYPNIEWSKIEGO W POZNANIU 


  Jesteśmy szkołą publiczną z klasami sportowymi (piłka ręczna - dziewczęta i piłka siatkowa - chłopcy). Nasi zawodnicy zdobyli wiele medali. Otrzymaliśmy m. in. Puchar Wojewody Wielkopolskiego dla najbardziej usportowionej szkoły w Wielkopolsce.

  Od roku szkolnego 2006/2007 naukę w naszej szkole rozpoczęła pierwsza w Polsce gimnazjalna klasa lotnicza. W klasie tej uczniowie uczą się podstaw nawigacji, mechaniki lotu, i meteorologii. Uczestniczą też w budowie modeli samolotów w pracowni modelarskiej. Klasy lotnicze co roku uczestniczą w letnich obozach szybowcowych.

  Wyróżnia nas wysoki poziom nauczania językow obcych: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego (zajecia dodatkowe). W nauczaniu języków obcych nasi nauczyciele kładą nacisk na rozwijanie czterech sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, w małych grupach, w miłej i bezstresowej atmosferze.

  Szczycimy sie doskonałą opieką psychologiczno-pedagogiczną. W naszej szkole odbywają sie pogadanki, warsztaty, promujemy tolerancję i asertywność.

   


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię