× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Biuro Rachunkowe Atoran

  O nas

  Biuro Rachunkowe Atoran - Poznań, Gniezno

  "Rachunkowość jest sztuka tego co możliwe i prawem dozwolone"

  Oferta mojego Biura Rachunkowego adresowana jest do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju własnej firmy.Moje biuro rachunkowe i kompleksowa oferta dedykowana jest osobom, dla których priorytetem jest dynamiczny rozwój własnej firmy. Wówczas "papierkową robotę", czyli mówiąc wprost – analizę rachunków, faktur oraz innych dokumentów możecie Państwo powierzyć profesjonalistom i doświadczonym fachowcom w branży.

  Prowadzę biuro rachunkowe od wielu lat, obsługiwałam setki klientów. W swojej pracy stawiam na profesjonalną i kompleksową obsługę księgową zarówno osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego, w zakresie rachunkowości, podatków oraz płac i kadr. Moje biuro rachunkowe ponosi pełną odpowiedzialność za zakres oraz jakość oferowanych usług. Wszystkie czynności w nim wykonywane są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S. A.

  Posiadam świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg wydane przez Ministra Finansów. Biuro rachunkowe (Poznań, Gniezno, Września – z tych okolic obsługuję większość klientów) gwarantuje bezpieczeństwo danych, najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne warunki współpracy.

  Biuro rachunkowe Gniezno, obsługa kadrowo-płacowa Poznań, obsługa księgowa Poznań, księgowość Gniezno, biuro rachunkowe Poznań, usługi księgowe Poznań


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię