× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • Diesel-Serwis

  O nas

  Diesel Serwis – szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie!
  NAJLEPSZY SERWIS DIESEL POZNAŃ

  Silniki wysokoprężne nie mają przed nami tajemnic, dlatego też korzystając z naszej pomocy mają Państwo pewność profesjonalnego podejścia, którego wymaga każdy Diesel. Serwis, który prowadzimy w Poznaniu od lat cieszy się bardzo dobą opinią naszych klientów. Zawsze staramy się jak najszybciej przeprowadzić diagnozę i precyzyjnie zlokalizować przyczynę problemu, którą następnie możemy usunąć przy pomocy specjalistycznych narzędzi.

  Naprawa silników Diesla wymaga nie tylko dużego doświadczenia, ale i wiedzy. Posiadając obie te cechy nasz zespół mechaników jest w stanie zająć się nawet najbardziej nietypową lub limitowaną wersją silników Diesla. Serwis, naprawa oraz regeneracja tychże jednostek napędowych sprawia nam wyjątkową przyjemność, gdyż jest również poniekąd wyzwaniem dla naszych pracowników.

  Z naprawą silników Diesla związanych jest szereg różnych zabiegów. Jeśli to konieczne potrafimy wymienić każdą zużytą część w państwa silniku (na nową lub zregenerowaną). Sami również zajmujemy się regeneracją niektórych elementów, jak np. wtryski, czy pompy wtryskiwaczy. Robimy to od blisko 15 lat, dlatego też głęboko wierzymy, że wykonujemy swoją prace sumiennie oraz fachowo, i to nie tylko dla mieszkańców miasta Poznań, ale i dla każdego, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług.

  Naprawa silników Diesla nigdy nie była dla Państwa mniej stresująca – gorąco zapraszamy do naszego warsztatu!


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię