× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Nasz salon optyczny rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. Od przeszło dwóch lat mogą nas Państwo spotkać również w Warszawie. Oznacza to, że nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży optycznej pozwala zaoferować Klientom usługi na najwyższym poziomie.

  Jeśli więc szukają Państwo optyka, który zapewni fachową pomoc w doborze soczewek kontaktowych, soczewek okularowych, opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych, to koniecznie muszą Państwo odwiedzić jeden z naszych dwóch warszawskich salonów – na Woli lub Żoliborzu.

  Co ważne, przez cały czas współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami artykułów optycznych, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że wyrażenie „optyk godny zaufania” to najlepsze określenie naszej oferty.

  Wyspecjalizowana kadra naszych salonów optycznych, która korzysta z najnowszych technik montażowych, zapewni profesjonalną obsługę. Spełni właściwie wszystkie Państwa oczekiwania, uwzględniając podczas wyboru produktów wygodę, styl, estetykę oraz indywidualne upodobania.

  Co ważne, okulary wykonujemy we własnej pracowni, wyposażonej w najnowszej generacji urządzenia szlifierskie i pomiarowe!

  Zapraszamy do obejrzenia jak wykonywane są Państwa okulary, z dokładnością do 0,5 mm!


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię