× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Kształtując teraźniejszość liceum, nie zapominamy o tradycji naszej szkoły, która jest już 100-letnia, dlatego też świętujemy Dzień Naszego Patrona. Pomagamy organizować Spotkania Absolwentów, a dzięki rozmowom z byłymi uczniami naszej "Alma Mater" dowiadujemy się, co jest jej trwałą, niezmienną od kilkudziesięciu lat wartością. Nigdy też nie zapominamy o takich świętach jak walentynki, mikołajki czy Dzień Kobiet.

  U nas nigdy się nie będziesz nudzić!!! Na każdej przerwie działa radiowęzeł. Najlepsza muzyka i szalone hity różnych dekad. Organizujemy różne uroczystości, np. Jasełkowe Show, w którym klasy prześcigają się, prezentując swoje talenty. Niektóre popołudnia uatrakcyjniają koncerty.

  Zajęcia w I LO rozpoczynają się od godz. 8.00. Szkoła jest jednak otwarta już od godz. 6.00.

  Kto przyjeżdża do Łasku z rodzicami, może wejść do budynku wcześniej i poczekać na zajęcia. Duża przerwa jest po 4 godzinach lekcyjnych – o 11.30, trwa 20 minut. Można wówczas już zjeść obiad w stołówce. Wszystkie zajęcia obowiązkowe kończą się o 15.10 ( maks. 8 godz. ). Szkoła jest otwarta po południu do godz. 20.00.

  W naszym liceum rozkład zajęć jest dostosowany są do potrzeb uczniów. Jeżeli, ktoś miałby poważny kłopot, to plan lekcji, może zostać odpowiednio dopasowany.


  Opinie użytkowników

  Brak


  Ta firma nie ma jeszcze żadnej opini.
  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię