× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności


 • O nas

  Serwujemy pyszne obiady domowe jak i smaczne dania w kilka minut. Nowa restauracja pełna fantazji smaku. Nasza restauracja to miejsce gdzie codziennie staramy się aby serwowane przez Nas posiłki były świeże, pyszne oraz w dobrej cenie! Będąc na zakupach w centrum handlowym M1 przyjdź i sprawdź możliwości naszej kuchni a na pewno jeszcze tu wrócisz. Gotujemy po domowemu z produktów dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Codzienne świeże dostawy owoców i warzyw,Wykfalifikowany personel,
  • Codzienne świeże dostawy owoców i warzyw,
  • Wykfalifikowany personel,
  Przygotowywane przez nas menu opracowujemy w taki sposób aby oprócz dobrego smaku dostarczać Państwu pozytywnej energii do pracy. Staramy się aby nasze potrawy były przygotowywane w tradycyjny domowy sposób. Jesteśmy w pełni otwarci na wszelkie propozycje, sugestie i komentarze.


  Opinie użytkowników

  Bożena
  Smaczny kąsek to restauracja wyśmienita, świeże owoce i świeże warzywa! Duże porcje i piękne talerze, jak tylko je widzę oczom nie wierzę. Takie pyszności proste i domowe, tak delikatnie i z sercem zrobione. Kotlety puszyste i dobrze wysmażone, a ziemniaczki mmmm aż się pokłonię. Surówki i sałatki,domowe kompoty, kucharz się bardzo stara,wylewa siódme poty. Wszystkie dania od serca podane, gorące,pyszne i pachnące od zarania. Aż się chcę spędzić tam dużo czasu, najeść do syta jakby za w czasu. Na wynos zatem obiadki zabieram, moją rodzinkę i znajomych wspieram. A oni tylko zajadają, i uszka trzęsą tak się uśmiechają. Polecam każdemu Smaczny kąsek odwiedzić, pyszną domową kuchnię odświeżyć. Dzięki zadowolony konsument tutaj trafiłam, przyznam szczerze że dobrze się bawiłam. Pojadłam i popiłam w cudownej atmosferze, aż teraz będę musiała więcej jeździć na rowerze ;)
  19:21 | 04.04.2018
  Zgłoś | Odpowiedz


  Dodaj swoją opinie już teraz!

  Dodaj opinię