× Logowanie Rejestracja Kupony promocyjne
Dla firm O nas Certyfikat Blog Newsletter Kontakt Regulamin Polityka prywatności
 • O czym świadczy certyfikat Zadowolonego Konsumenta?

  Jeżeli znajdujesz się w miejscu nagrodzonym certyfikatem, znaczy to, że przed Tobą było tu minimum 50 zadowolonych konsumentów, którzy poczuli się zobowiązani do podzielenia się swoim pozytywnym doświadczeniem i wyrazili swoje opinie. Analitycy zespołu Zadowolonego Konsumenta zweryfikowali je pod kątem jakości obsługi klienta i spełniania norm prawa konsumentów, by nagrodzić to miejsce prestiżowym certyfikatem.

  Obrazek
  Obrazek

  To znacznie więcej niż papier!

  Prawdziwy wymiar jakości usług firmy tkwi w społeczności użytkowników programu Zadowolony Konsument. Certyfikat pozostaje potwierdzeniem faktu, że firma jest członkiem wyjątkowej grupy wyróżnionych, którzy zasługują również na Twoje zaufanie.

  Twój drogowskaz...

  Zadowolony Konsument przychodzi z pomocą, gdy szukasz miejsca, któremu możesz zaufać. Widząc nasz uśmiechnięty symbol na drzwiach wejściowych lub wiszący dumnie certyfikat, wiesz, że jesteś we właściwym miejscu. Całkowite zintegrowanie certyfikowanych firm z mapami Google i naszym partnerem Citoome, czyli innowacyjną aplikacją mobilną pozwalającą na nawigację po miejscach i ofertach promocyjnych w całej Polsce, gwarantuje, że nagrodzone firmy będą widoczne dla każdego! Już na mapie widać, która firma otrzymała certyfikat i że właśnie tam warto się udać.

  Obrazek
  Obrazek

  Kto może otrzymać certyfikat?

  Certyfikat stanowi wyróżnienie dla Firm i Instytucji uczestniczących w programie Zadowolonego Konsumenta.

  Uczestnictwo w naszym programie świadczy o zaangażowaniu Przedsiębiorstwa w budowanie pozytywnych relacji z konsumentami, które ma odzwierciedlenie w przyjaznym zaprezentowaniu swojej działalności oraz dostosowaniu oferty do potrzeb klienta. Uczestnicy programu wychodzą naprzeciw potrzebom Konsumentów przygotowując specjalnie dla nich propozycję dodatkowych profitów w ramach programu wzajemnych korzyści, jakim jest Zadowolony Konsument. Jesteśmy przekonani, że takie zaangażowanie i interakcja z odbiorcami zasługuje na specjalne wyróżnienie Certyfikatem.